صفحه اصلی / خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

فروشگاه بزرگ موبی سنتر

موبی سنتر، بزرگترین سایت خرید عمده در مازندران

موبی سنتر به عنوان بزرگترین سایت پخش لوازم جانبی مازندران، با تنوع بیش از ۲۰,۰۰۰ قلم کالا و ارسال به سراسر ایران نامی شناخته شده در بازار آی تی کشور می باشد. تنوع بالای کالای سایت موبی سنتر باعث می شود تا شما همکار گرامی از دغدغه همیشگی تامین کالای مغازه برای همیشه راحت شوید.

بعد از تایید حساب همکاری، قیمت های خرید عمده لوازم جانبی در سایت برای شما قابل مشاهده خواهد بود. با مشاهده قیمت خرید عمده می توانید بدون دردسرهای زمانی و  رفت و آمد و جور کردن اجناس از چندین مغازه ، تنها با چند کلیک کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید.

لازم به ذکر است که حداقل مبلغ سبد خرید برای همکاران گرامی هفتصد هزار تومان در هر سفارش می باشد (به جز هارد و سخت افزار). البته برای محاسبه قیمت خرید عمده برای همکاران نیازی به خرید تعداد بالا از هر محصول نیست و الزامی برای تعداد وجود ندارد و شما می توانید بدون دغدغه تعداد کالای مورد نیاز خود را با قیمت خرید عمده خریداری کنید.

ما در فروشگاه اینترنتی موبی سنتر سعی کرده ایم با ایجاد تنوع بسیار بالای کالا تمام نیازهای یک مغازه را به طور کامل برآورده سازیم تا هم در زمان و هم هزینه های ارسال صرفه جویی خوبی ایجاد شود. با کاهش هزینه های خرید و قیمت خرید بهتر می توانید فروش و سود بیشتری داشته باشید.

در مورد قیمت گذاری ها سعی شده تا شما بتوانید با پایین ترین قیمت بازار ، اجناس خود را خریداری کنید و این تضمین به شما داده می شود که اگر حتی بعد از خرید ، احتمالا قیمت پایین تری پیدا بکنید با هماهنگی با بخش فروش ، قیمت برای شما اصلاح شود.

ارسال ارزان در مازندران و شهرهای اطراف

همکاران عزیزی در مازندران فعالیت می کنند می توانند به صورت حضوری از مجموعه خریداری کنند. اما توصیه موبی سنتر با توجه به وقت گیر بودن آماده شدن سفارش و بالا بودن هزینه های رفت و آمد، استفاده از سفارش اینترنتی می باشد. همچنین برای کاهش هزینه همکاران مازندرانی ، موبی سنتر اقدام به راه اندازی سرویس ارسال کالا در شهرستان های اطراف کرده است که این امر سبب صرفه جویی بسیار در زمان و هزینه ها شده است.

ارسال بار شهرهای اطراف توسط موبی سنتر با هزینه فقط ۱۲ هزار تومان

ارسال بار در قائمشهر رایگان می باشد

همچنین در صورت نیاز به راهنمایی برای خرید از دو طریق تماس تلفنی و چت آنلاین سایت می توانید از همکاران ما مشاوره گرفته و خرید بهتری را تجربه کنید.

تلفن تماس برای هماهنگی:

09372829420

01142047148

مازندران قائمشهر خیابان ساری چشمه سر روبروی یاس 51

اولین خرید

10% تخفیف

کد کوپن - new_member
اکنون خرید کنید
* شرایط و ضوابط اعمال می شود
close-link